fbpx
V edycja „Dobry wzrok na szkolny rok”

To już V edycja naszej akcji „Dobry wzrok na szkolny rok”. Przez cztery poprzednie edycje udało się nam pomóc blisko 2000 dzieciom na terenie Głowna, Zgierza i Łodzi. 

W związku z rozpoczętym kilka dni temu rokiem szkolnym rozpoczynamy promocję specjalnie przygotowaną dla uczniów. Niezależnie czy masz 8, czy 18 lat, dopiero zacząłeś swoją edukację, a może w tym roku zdajesz maturę?  W czasie trwania akcji, każdy uczeń przy zakupie okularów otrzymuje od salonów Italooptica za symboliczną 1 zł wysokiej klasy plastikowe szkła okularowe z powłoką antyrefleksyjną oraz filtrami UV, które są bardzo istotne, podczas edukacji. Zapewniają komfort widzenia w szkole jak i poza nią. Regularna cena takich szkieł to 199 złotych.

Akcja ma na celu zapewnienie uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich rozpoczęcia roku szkolnego z prawidłowo zmierzoną korekcją i odpowiednio dobranymi oprawami okularowymi.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Zgierskiego oraz stacja Radio Parada. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Dobry wzrok na szkolny rok!”.