Okulary Dolce & Gabbana to połączenie klasyki i sycylijskiego szaleństwa. To jedyny i niepowtarzalny styl, obok którego nie można przejść obojętnie.

Słynny dom modowy D&G założyli Domenico Dolce i Stefano Gabbana w 1985 roku we Włoszech. Dwójka projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbana od lat miała styczność z modą. Ojciec Dolce był krawcem, natomiast Gabbana wychował się w Mediolanie – europejskiej stolicy mody. Pierwsza kolekcja tego duetu modowego to inspiracja takimi ikonami mody jak Sophią Loren i Anną Magnani. Od roku 1992 Dolce & Gabbana wprowadzili również na rynek perfumy,modę męską,następnie kostiumy kąpielowe i bieliznę, kosmetyki a także okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Gwiazdy sceny i ekranu są miłośnikami marki D&G.

W swojej ofercie Dolce&Gabana posiada okulary dla mężczyzn i dla kobiet, zarówno proste modele, na żyłkę i te wyprodukowane z metalu. W portfolio znajdziemy również plastikowe oprawki, wszystkie ponadczasowe w wersji unisex. Charakterystyczne dla oprawek tej marki są grawerowane lub tłoczony znak firmowy na zauszniku.

D&G charakteryzuje awangardowy, odważny styl idealny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W lutym 2010 roku świat obiegła informacja, że Madonna zajmie się projektowaniem kolekcji okularów przeciwsłonecznych o nazwie MDG, która miała zostać wydana w maju tamtego roku. 

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów optycznych Italooptica w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Oferujemy oprawki luksusowej marki Dolce&Gabbana.