Emporio Armani to wysoka jakość dla osób, które dbają o swój wizerunek. Oprawy Emporio idealnie wzbogacą garderobę każdego sympatyka okularów, a to co je wyróżnia to klasyczne kształty i stonowane barwy, w nawiązaniu do najnowszych trendów i kolekcji marki.

Marka oferuje zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. To coś dla tych, którzy cenią sobie ponadczasowy styl i luksusowe marki.

Od 1985 roku Armani samodzielnie prowadzi firmę, wyznaczając modowe trendy, inwestując w restauracje, hotele. Dziś, po ponad trzech dekadach na rynku, jego kunszt i modowy charakter dalej cieszą się powodzeniem. Charakterystyczny dla marki orzeł występuje w postaci małego zdobienia na okularach. A wyróżnia je połączenie elegancji i bezkonkurencyjny wygląd, który daje niesamowity efekt wizualny. Właściciele opraw marki Emporio mogą być spokojni o brak ucisków i otarć – kształt oprawek idealnie się dostosowuje do każdego typu twarzy. Zdecydowanie marka Emporio jest dla osób wymagających lubiących elegancję, dla tych którzy chcą jednocześnie zachować powagę i młodzieńczy charakter.

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy w salonach Italooptica oprawki firmy Emporio Armani. Odwiedź nasz salon w Łodzi, Zgierzu lub Głownie.