Satysfakcja
lub wymiana

Jeśli szkła nie spełnią Twoich oczekiwań
– wymienimy je na inne!

Skorzystaj z wyjątkowej akcji. Wypróbuj szkła Transitions w salonach Italooptica. Jeśli nie będziesz zadowolony – bezpłatnie wymienimy Twoje soczewki na zwykłe bezbarwne szkła o takich samach parametrach (w ciągu 30 dni). Szczegóły akcji w regulaminie.

Transitions - Inteligentne szkła

Soczewki okularowe Transitions to inteligentne szkła dostosowujące się do zmieniającego się oświetlenia. Szkła zaciemniają się, gdy wychodzisz na zewnątrz, po czym znów stają się przejrzyste, gdy wracasz do pomieszczenia. 

Jak działają szkła Transitions?

Cząsteczki fotochromowe obecne w szkłach Transitions wystawione na promienie UV zmieniają swoją strukturę. Ta właśnie reakcja odpowiada za przyciemnienie soczewek. Cząsteczki nieustannie pracują i sprawiają że do Twoich oczu dociera zawsze optymalna ilość światła, bez względu na to czy stoisz w pełnym słońcu, pod zachmurzonym niebem czy w pomieszczeniu.

W pomieszczeniu szkła mogą być zupełnie bezbarwne, a po wyjściu na słońce pełnić będą rolę soczewek przeciwsłonecznych.

Zalety szkieł Transitions

Okulary ze szkłami Transitions zastąpią Ci konieczność posiadania dodatkowej pary okularów przeciwsłonecznych. 

Blokują promienie UVA i UVB

Chronią oczy przed olśnieniem

Zapobiegają zmęczeniu oczu

Dla kogo szkła Transitions?

Szkła fotochromowe stają się coraz bardziej modne. Polecane są w szczególności osobom młodym w wieku 20-45 lat prowadzącym aktywny tryb życia. Ponieważ chronią przed promieniowaniem z ekranów urządzeń – korzystać z nich powinien niemal każdy. W szczególności dobrzej sprawdzą się u kierowców. 

Dla kierowców

Szkła Transitions w wersji XTRActive sprawdzą się lepiej od tradycyjnych szkieł fotochromowych. Tradycyjne szkła nie przyciemnią się w samochodzie, ponieważ reagują jedynie na promieniowanie UV a to skutecznie odbija szyba samochodowa. Szkła Transitions XTRActive wykorzystują także światło widzialne, dzięki czemu mogą zabarwiać się również za szybą samochodu (nawet do 2 kategorii, 53%).

Dla osób często korzystających z ekranów

Niemal każdy z nas codziennie korzysta z różnego rodzaju ekranów – smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Nasze oczy codziennie przez wiele godzin narażone są na światło niebieskie emitowane zarówno przez słońce, jak również przez tego typu urządzenia. Szkła Transitions są w stanie pochłonąć nawet do 95% szkodliwego promieniowania.

Wybierz swój kolor

Szkła Transitions są dostępne w wielu kolorach, od tradycyjnego brązu i szarości po żywe kolory. W salonach Italooptica pomożemy dobrać kolor szkieł do Twoich oprawek, tak aby najlepiej wyrazić Twój indywidualny  styl. 

Gdzie wypróbować szkła Transitions?

Inteligentne szkła Transitions przetestujesz odwiedzając nasze salony optyczne  w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Tam też możesz przebadać swój wzrok.

Regulamin akcji "Satysfakcja lub wymiana"

  1. Gwarancja „Satysfakcja lub wymiana” obowiązuje dla soczewek Transitions (Transitions i Transitions XTRActive bez względu na kolor, konstrukcję 
    i współczynnik załamania światła) zamówionych w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. w salonach optycznych Italooptica.
  2. Klient ma 30 dni od daty odbioru zamówionych okularów na zwrot soczewek Transitions do tego samego zakładu optycznego, w którym je
    kupił.
  3. Program „Satysfakcja lub wymiana 2019” dotyczy tylko fotochromowego elementu soczewek Transitions.
  4. Klient musi zwrócić soczewki Transitions do zakładu optycznego wraz z certyfikatem autentyczności oraz potwierdzeniem zakupu.
  5. W zamian otrzyma soczewki bezbarwne. Soczewki te będą tej samej mocy, z tego samego materiału, wzoru, o tym samym indeksie i posiadać będą takie same powłoki, jak oryginalnie zamówiona para soczewek Transitions.