Italooptica członkiem elitarnego CLUB NIKON

Miło nam poinformować, że od 1 września salon Italooptica został członkiem elitarnego CLUB NIKON.  Dzięki temu w swojej ofercie soczewek progresywnych będziemy mieć jedną z najlepszych marek optycznych na świecie. 

Nikon to powszechnie znana marka lustrzanek cyfrowych, obiektywów i dalmierzy laserowych. Wiele lat doświadczenia przełożyło się na wizjonerskie, nowoczesne podejście do soczewek. Rozwiązania optyczne stosowane w przemyśle fotograficznym i produkcji półprzewodników są szczególnie złożone. Kontrola zniekształceń jest zatem podstawowym celem konstrukcji. To podejście zostało wykorzystywane przy opracowywaniu projektów soczewek progresywnych Nikon. 

Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią tego projektu. Mieliśmy możliwość współtworzenia z firmą NIKON oferty pionierskich soczewek progresywnych. Jak pierwsi podjęli wyzwanie zastosowania nanokrystalicznych powłok, które pozwalają wyeliminować odbicia w szerokim zakresie długości fal. Dzięki użyciu tak innowacyjnej technologii okulary progresywne pozwolą zachować komfort i zapewnią perfekcyjne widzenie o każdej porze dnia.

Sprawdź czym są okulary progresywne w naszym poradniku.