Okulary przeciwsłoneczne Belutti – najnowsza kolekcja 2019

Postaw na modny i praktyczny dodatek jakim są okulary przeciwsłoneczne BELUTTI. Zajrzyj do naszych salonów w ŁodziZgierzu i Głownie i rozkochaj się w najnowszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych Belutti, która czeka już na Ciebie na naszych półkach. Klasyczne kocie modele, różne odcienie czerni, dodatki w kolorach kawy i złota oraz delikatne zwierzęce motywy pantery to najnowsze trendy na wiosnę/lato 2019 które oferuje firma Belutti.

Belutti to marka o włoskich korzeniach, posiadająca w ofercie okulary dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Powstała w klimatycznym włoskim miasteczku – Belumno. Znakiem rozpoznawczym marki są zdobiące zauszniki lub fronty opraw. Każdy element starannie jest wkomponowany w oprawę, a materiały z których są wykonane okulary sprawdzą się w każdych warunkach.

Marka Belutti jak zawsze stawia sobie za cel dbałość o detale, nowatorski design i wysoką jakość wykonania. To co także wyróżnia markę Belutti to specjalnie wyselekcjonowane materiały i oryginalne wzornictwo.
W ofercie marki znajdą się okulary przeciwsłoneczne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet i dzieci.

Wszystkie modele wyposażone są w soczewki z powłoką polaryzacyjną, filtr UVA i UVB. Okulary dedykowane są szczególnie do prowadzenia samochodu i przebywania w warunkach dużego nasłonecznienia. Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w ponad kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie, jak i również w salonie Italooptic