Optyk Łódź Italooptica

Od niemal 20 lat damy o wzrok mieszkańców Łodzi i okolic. W naszych salonach znajdziecie Państwo ogromny wybór oprawek i szkieł. Nasi specjaliści dostosują okulary do Państwa wyglądu oraz stylu życia. 

W Łodzi prowadzimy 2 salony Italooptica: w dzielnicy Retkinia oraz Widzew – Olechów. W każdym z nich zbadamy Państwa wzrok i jeśli zajdzie taka potrzeba, odpowiednio go skorygujemy. Posiadamy szeroki wybór okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych, także z korekcją. Jesteśmy autoryzowanym dealerem ponad 15 marek.

Zapraszamy do naszych salonów optycznych w Łodzi

Optyk Łódź Retkinia,
ul. Armii Krajowej 34

Optyk Łódź Olechów,
ul. Opolczyka 15

Dobry optyk w Łodzi? Tylko Italooptica!

Optyk Łódź Italooptica obecny jest w dwóch łódzkich dzielnicach – Retkinia oraz Widzew – Olechów. Nasi optycy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą najlepsze oprawki oraz szkła. Na rynku działamy od niemal 20 lat. Nasza firma optyczna jest autoryzowanym dealerem 15 światowych marek. Jesteśmy na bieżąco z trendami modowymi.  Bardzo ważna jest dla nas jakość i precyzja, dlatego szkła, jakie oferujemy pochodzą od renomowanych Jeleniogórskich Zakładów Optycznych.

Znajdą Państwo u nas szeroki wachlarz usług optycznych –  dobór oprawek, szkieł, soczewek męskich, damskich i dziecięcych. 

Oferujemy najlepszych optyków w Łodzi, których zadaniem jest pomoc klientowi w wyborze oprawek okularowych, tak aby Państwo wyglądali i czuli się wspaniale. Po ich stronie leży również wykonanie szkieł według zaleconych przez okulistę. Również do optyka w Łodzi należy wykonywanie przyrządów i aparatów optycznych oraz innych pomocy wzrokowych. Wszystkie nasze salony optyczne na terenie Łodzi wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt optyczny. Serdecznie zapraszamy do wizyty w Italooptica. Więcej o tym jak wybrać dobrego optyka w naszym poradniku.

Wieloletnie doświadczenie

Szczegółowy wywiad

Dobór idealnych oprawek

Profesjonalne badanie wzroku

Możliwość nabycia akcesoriów

Wysokiej jakości sprzęt

Firma odpowiedzialna społecznie

Gwarancja na zakupione oprawy okularowe

Italooptica Łódź w liczbach

lat na rynku
+
okularów progresywnych rocznie
+
zadowolonych klientów

Wyszukaj produkt, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb

Nasze oprawki do okularów możesz przeglądać według rodzaju – okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne; przeznaczenia – okulary dla kobiet, okulary dla mężczyzn, okulary dla dzieci oraz marek.

Optyk Łódź - poradnik

Tu znajdziesz solidną porcję informacji na najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów.

Nasze salony

Okulary
progresywne

Okulary do komputera

Nasze salony

Okulary
progresywne

Okulary do komputera

Okulary do pracy biurowej

Soczewki okularowe

Okulary dla kierowców

Okulary do pracy biurowej

Soczewki okularowe

Okulary dla kierowców

Fotochrom

Antyrefleks

Redukcja

Polaryzacja

Optifog

Aktualności

Co słychać w Italooptica oraz o nowych akcjach w naszych salonach i nie tylko.

Zmętnienie ciała szklistego - Italooptica optyk, okulista

Facefitness dla powiek

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej podbijają świat. Coraz więcej kobiet stara się zatrzymać oznaki starzenia, również jeśli chodzi o temat opadającej powieki. Plastykę powiek można wykonać

Czytaj więcej »