Optyk Zgierz - Italooptica

Optyk Zgierz Italooptica – znajdziesz nas przy ul. Armii Krajowej oraz przy ul. Gałczyńskiego (budynek centrum PSS Zgoda). Nasi optycy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą w wyborze najlepszych oprawek oraz szkieł. 

W Zgierzu działamy od prawie 20 lat. Nasz salon optyczny jest autoryzowanym dealerem 15 światowych marek. Jesteśmy na bieżąco z trendami modowymi. Uważamy, że nasi klienci zasługują na markowe okulary. Szkła, jakie oferujemy pochodzą od renomowanych Jeleniogórskich Zakładów Optycznych. 

Jako jeden z nielicznych optyków w Zgierzu posiadamy szeroki wachlarz usług optycznych – dobór oprawek, szkieł, soczewek damskich, męskich i dziecięcych. Wszystkie zakłady optyczne wyposażone są w wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie sprzęt optyczny. Zapraszamy do odwiedzenia nas stacjonarnie lub do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Optyk Zgierz zaprasza do dwóch salonów optycznych Italooptica:

Optyk Zgierz
ul. Armii Krajowej 8

Zgierz_014

Optyk Zgierz
ul. Gałczyńskiego 40

Dobry optyk w Zgierzu - Italooptica

Optyk Zgierz – Italooptica obecny jest na zgierskim rynku już od prawie 20 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy ogrom doświadczenia. Współpracujemy z najlepszymi producentami oprawek, aby móc jak najlepiej dopasować oprawki dla naszych zgierskich Klientów. Wykwalifikowani optycy i optometryści profesjonalnie zajmą się doborem odpowiedniej korekcji wzroku. Dobierzemy okulary nie tylko tak, aby podkreśliły Państwa wygląd, ale także tak, aby nie przeszkadzały w wykonywaniu codziennych czynności. Czy uprawiasz sport, czy dużo czasu spędzasz przed ekranem komputera – potrzebne są inne szkła. Zajmiemy się tym. Korzystamy ze szkieł renomowanego producenta – Jeleniogórskich Zakładów Optycznych. 

Znajdą Państwo u nas szeroki wachlarz usług optycznych –  dobór oprawek, szkieł, soczewek męskich, damskich i dziecięcych. 

Wszystkie nasze salony optyczne na terenie Zgierza wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt optyczny. Serdecznie zapraszamy do wizyty w Italooptica. Więcej o tym jak wybrać dobrego optyka w naszym poradniku.

Działamy
w branży optycznej
niemal 20 lat

Wykwalifikowana kadra optyków i optometrystów

Szczegółowy wywiad to idealnie dobrana korekcja wzroku

Profesjonalne badanie wzroku

Markowe akcesoria

Sprzęt wysokiej jakości

Firma odpowiedzialna społecznie

Gwarancja na zakupione oprawy okularowe

Italooptica - salon optyczny Zgierz w liczbach

lat na rynku
+
okularów progresywnych rocznie
+
zadowolonych klientów

Nasze produkty - znajdź najlepiej pasujący do Ciebie

Nasze oprawki do okularów możesz przeglądać według rodzaju – okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne; przeznaczenia – okulary dla kobiet, okulary dla mężczyzn, okulary dla dzieci oraz marek.

Optyk Zgierz - poznaj nasze porady

Tu znajdziesz solidną porcję informacji na najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów.

Nasze salony

Okulary
progresywne

Okulary do komputera

Nasze salony

Okulary
progresywne

Okulary do komputera

Okulary do pracy biurowej

Soczewki okularowe

Okulary dla kierowców

Okulary do pracy biurowej

Soczewki okularowe

Okulary dla kierowców

Fotochrom

Antyrefleks

Redukcja

Polaryzacja

Optifog

Aktualności

Co słychać w Italooptica oraz o nowych akcjach w naszych salonach i nie tylko.

Zmętnienie ciała szklistego - Italooptica optyk, okulista

Facefitness dla powiek

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej podbijają świat. Coraz więcej kobiet stara się zatrzymać oznaki starzenia, również jeśli chodzi o temat opadającej powieki. Plastykę powiek można wykonać

Czytaj więcej »