Okulary do pracy biurowej do bliży i odległości pośrednich

Szukasz okularów do pracy biurowej? Wybierz soczewki do bliży i odległości pośrednich znajdują zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, oferując wyjątkowy komfort użytkowania podczas takich czynności jak czytanie, czy praca przy komputerze. 

Specjalna konstrukcja zapewnia duży zasięg i wyjątkowo szerokie strefy widzenia w bliży. Soczewki eliminują konieczność częstej zmiany pozycji głowy i chronią oczy przed zmęczeniem. Polecane są do zajęć wymagających większego zasięgu widzenia niż w tradycyjnych soczewkach do bliży. 

Na co zwrócić uwagę wybierając okulary do pracy biurowej?

Okulary do pracy biurowej będą się nieco różnić od zwykłych okularów, ponieważ ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona naszego wzroku przed niekorzystnym wpływem promieniowania komputera. Niestety nawet najnowocześniejszy sprzęt nie uchroni nas przed skutkami wielogodzinnej pracy przed monitorem. Dodatkowo okulary do pracy biurowej pomogą odciążyć wzrok od intensywnej pracy. Od czego zacząć nasz zakup? Przede wszystkim zacząć powinniśmy od korekcji wady wzroku. Okulary do pracy biurowej powinny być wyposażone w specjalną powłoki, które eliminują odblaski świetlne, poprawić kontrast widzenia oraz chronią nasz wzrok przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Dzięki czemu nasze oczu są bezpieczne, a także mniej zmęczone. W salonie optycznym Italooptica w Łodzi posiadamy szeroki wybór modnych i ponadczasowych okularów do pracy biurowej. 

Okulary do pracy biurowej są dostępne
w następujących konstrukcjach:

Addpower 60

Idealne soczewki zastępujące tradycyjne okulary do pracy biurowej i czytania, oferujące wsparcie widzenia panoramiczne, z bliska. To zdecydowanie rozwiązanie dla osób, które lubią dużo czytać i oczekują większego zasięgu ostrego widzenia.

Nulux Active

Soczewki Nulux Active zapewniają  dodatkowe wsparcie dla Twoich oczu w okularach do pracy biurowej, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Od tej pory nie będziemy zmęczeni i nie poczujemy efektu zmęczonych, podrażnionych oczu.

Nasze oczy muszą nieustannie dostosowywać się do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach, co polega na odpowiednim doborze ostrości widzenia i ciągłym wytężaniu wzroku. Dlatego Nulux Active oferuje pomoc, której oczekują Twoje oczy szukając okularów do pracy biurowej. Soczewki łagodnie wspomagają naturalną aktywność oka i zapewniają komfortowe widzenie we wszystkich kierunkach i na każdą odległość. 

PULSEO

W pracy spędzamy przeciętnie 8h w ciągu dnia. W tym czasie nasze oczy bardzo się wysilają i skupiają. Monitor nie pomaga, a wręcz działa pobudzająco na nasze soczewki. Poza tym patrzenie w jasny ekran sprawia, że zmniejszamy ilość mrugnięć, co negatywnie wpływ ana komfort oczu. Robimy kilka rzeczy na raz, często na kilku ekranach jednocześnie, a oczy nie mogą już nadążyć. Dlatego niezbędne są tutaj okulary do pracy biurowej PULSEO, które wspomagają prawidłową akomodacje oka. Sprawiają, że nawet wielogodzinna praca wymagająca patrzenia na bliskie odległości jest komfortowa.

Okulary do pracy biurowej cena

Cennik okularów do pracy biurowej zależą od różnych czynników: modelu oprawki, materiału wykonania (szkło lub plastik) oraz rodzaju (np. szkła progresywne). Do zwykłych okularów możemy dodać soczewki z fotochromem, powłoka elektrostatyczną lub antyrefleksem. Jeśli zależy nam przede wszystkim, by chronić nasze oczy, dobrze jest zdecydować się na soczewki z powłoką filtra niebieskiego, która zabezpieczy wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz światłem emitowanym przez ekrany komputerów czy telefonów. W zależności od naszego wyboru, cena może ulec zmianie, dlatego warto odwiedzić nasze salony Italooptica w Zgierzu, Łodzi i Głownie lub skontaktować się przez formularz.

Dowiedz się więcej: