Okulary do pracy biurowej do bliży i odległości pośrednich

Szukasz okularów do pracy biurowej? Wybierz soczewki do bliży i odległości pośrednich znajdują zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, oferując wyjątkowy komfort użytkowania podczas takich czynności jak czytanie, czy praca przy komputerze. Specjalna konstrukcja zapewnia duży zasięg i wyjątkowo szerokie strefy widzenia w bliży. Soczewki eliminują konieczność częstej zmiany pozycji głowy i chronią oczy przed zmęczeniem. Polecane są do zajęć wymagających większego zasięgu widzenia niż w tradycyjnych soczewkach do bliży.

Soczewki do pracy biurowej są dostępne w następujących konstrukcjach:

Addpower 60

Idealne soczewki zastępujące tradycyjne okulary do pracy biurowej i czytania, oferujące wsparcie widzenia panoramiczne, z bliska. To zdecydowanie rozwiązanie dla osób, które lubią dużo czytać i oczekują większego zasięgu ostrego widzenia.

Nulux Active

Soczewki Nulux Active zapewniają  dodatkowe wsparcie dla Twoich oczu, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Od tej pory nie będziemy zmęczeni i nie poczujemy efektu zmęczonych, podrażnionych oczu.

Nasze oczy muszą nieustannie dostosowywać się do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach, co polega na odpowiednim doborze ostrości widzenia i ciągłym wytężaniu wzroku. Dlatego Nulux Active oferuje pomoc, której oczekują Twoje oczy szukając okularów do pracy biurowej. Soczewki łagodnie wspomagają naturalną aktywność oka i zapewniają komfortowe widzenie we wszystkich kierunkach i na każdą odległość. 

PULSEO

W pracy spędzamy przeciętnie 8h w ciągu dnia. W tym czasie nasze oczy bardzo się wysilają i skupiają. Monitor nie pomaga, a wręcz działa pobudzająco na nasze soczewki. Poza tym patrzenie w jasny ekran sprawia, że zmniejszamy ilość mrugnięć, co negatywnie wpływ ana komfort oczu. Robimy kilka rzeczy na raz, często na kilku ekranach jednocześnie, a oczy nie mogą już nadążyć. Dlatego niezbędne są tutaj okulary do pracy biurowej PULSEO, które wspomagają prawidłową akomodacje oka. Sprawiają, że nawet wielogodzinna praca wymagająca patrzenia na bliskie odległości jest komfortowa.