Oferujemy wyłącznie oryginalne markowe okulary. Firma Italooptica jest autoryzowanym dealerem okularów marek: 

Vouge, Versace, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Peter Miller, Oakley, Persol, Prada, Uvex, X Eye design oraz soczewek kontaktowych Johnson&Johnson. 

Jesteśmy ponadto właścicielem i dystrybutorem marki:

Devizza

Markowe okulary przeciwsłoneczne

Markowe okulary przeciwsłoneczne światowych marek znajdziesz w salonach Italooptica w Łodzi, Zgierzu i Głownie. W naszych salonach sprzedajemy tylko oryginalne okulary najwyższej jakości produkowane w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.  Do każdej pary otrzymają Państwo w komplecie oryginalną mikrofazową ściereczkę do utrzymywania okularów w czystości. Do okularów przeciwsłonecznych dołączamy także wszelkie certyfikaty i ulotki producentów. Współpracujemy z najlepszymi markami. Działamy z zaufanymi dostawcami.

Markowe okulary korekcyjne

Pragniemy podkreślić, że w naszych salonach zawsze sprzedajemy produkty nowe i nieużywane. Wszystkie oferowane przez nas okulary sprzedawane są w kompletach wraz z oryginalnymi futerałami oraz mikrofazami, czyli ściereczkami do pielęgnacji szkieł. Ponadto dołączymy również wszelkie ulotki i certyfikaty związane z produktami. Oprawki znanych marek, które znajdziecie Państwo w naszych salonach pochodzą z najnowszych kolekcji producentów. Warto odwiedzić jeden z naszych salonów i dobrać najlepsze markowe okulary korekcyjne, które będą dopasowane do Państwa wyglądu. 

Italooptica.pl to gwarancja, że kupują Państwo produkty najwyższej jakości, sprowadzane z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Do każdego zakupu dołączamy paragon oraz na życzenie – fakturę VAT.