JZO - soczewki okularowe szkła do okularów

W oferowanych przez nas okularach montujemy tylko i wyłącznie oryginalne szkła Jeleniogórskich Zakładów Optycznych. JZA to firma z tradycją oferującą najnowszej generacji soczewki okularowe, zapewniające doskonałą korekcję oraz ochronę wzroku. Te najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniają wymagania światowych norm odnośnie optyki okularowej. W pełni zaspokajają potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów.

Soczewki okularowe - jakie wybrać?

W salonach optycznych możemy spotkać całe mnóstwo szkieł i oprawek. Jak wybrać te idealne dla nas? Najważniejsze, żeby nie kierować się wyglądem, a użytecznością i przeznaczeniem. Żeby wybrać jak najlepsze szkła do okularów, powinniśmy podać optykowi jak najwięcej informacji, a na pewno otrzymamy wtedy produkt w pełni dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. 

Misją JZO jest wytwarzanie produktów wspomagających i chroniących wzrok ludzi, spełniających ich oczekiwania i dających pełną satysfakcję w użytkowaniu. Nie wiesz jakie szkład do okularów? Sprawdź nasz szczegółowy cennik szkieł okularowych!

Cennik szkieł okularowych cena za parę