Poszukujemy osoby na stanowisko:

Optyk / Doradca Klienta

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Optyk / Doradca Klienta
  • wysoki poziom kultury osobistej i estetyki
  • pożądane cechy to: dynamizm, optymizm, duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • komunikatywność

Opis stanowiska

  • rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • rekomendacja opraw i szkieł według zleconych parametrów
  • dopasowanie gotowych okularów
  • drobne naprawy okularów
  • sprzedaż produktów dodatkowych
  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą

Oferujemy

  • pracę w prestiżowym salonie optycznym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie
  • solidne przygotowanie do pełnienia powierzonych obowiązków
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia z produktów na terenie Polski i zagranicą

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym salonie wyślij aplikację

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).