Press Day Italooptica w Zgierzu
  • Post category:aktualnosci

Press Day Italooptica to wspólne spotkania osobowości ze świata mody, sportu a także fotografów, stylistów, influencerów i blogerów. Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce w sobotę 19 stycznia 2019 r. w naszym salonie optycznym na placu Kilińskiego w Zgierzu. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Radosław Leśniak – Mister Polski Ziemi Łódzkiej, Karolina Zajkowska – blogerka kulinarna, Marta Jarczewska – aktorka Teatru Powszechnego w Łodzi, Ewa i Artur  Miśkiewicz – sportowcy, blogerka Melodylaniella, Karolina Kaca – stylistka i konsultant ds. wizerunku, Barbara Tatara – Miss Polonia 2007, blogerka Joanna Interesting Details – autorka bloga kulinarnego Cook Yourself, Karolina Adamczyk-Rzeźnik – blogerka kulinarna, Joanna Słowik – blogerka, Ewa Olborska – blogerka, Konrad Latosiewicz – początkujący influencer, Angelika Bogusz – blogerka modowa.

Jedyne w Zgierzu takie wydarzenie pozwoliło gościom Press Day Italooptica zapoznać się z ofertą okularów z nowych kolekcji, a także nowościami na zbliżający się sezon oraz konkretnymi markami – takimi jak Tous, Furla, Guess, Caroline, Abram oraz Tom Ford. Osoby które wzięły udział w pierwszej edycji prasowego dnia Italooptica mogły skorzystać również z profesjonalnych porad specjalistów a także wykonać badanie wzroku, zyskać cenne uwagi odnośnie doboru oprawek do kształtu twarzy, oczu, czy danej stylizacji. W trakcie wspólnych rozmów była możliwość obejrzenia i przymierzenia modeli okularów. Nie zabrakło również poczęstunku i lampki szampana oraz pamiątkowych zdjęć. Press Day Italooptica w Zgierzu  – jest dowodem na to że wielkie wydarzenie w małym mieście jest możliwe i że zdecydowanie “szkoda życia na nudne okulary “ – o czym przekonujemy Państwa każdego dnia. 

Zapraszamy do zapoznania się z wideorelacją z pierwszej edycji Press Day w Telewizji Centrum a także fotorelacją (poniżej).

Fotorelacja