Vogue kojarzony jest głównie z gazetą modową, która jest kierowana do kobiet w ponad 22 krajach. Swoją marką podbija również z wielkim powodzeniem rynek optyczny.

Marka Okularów Vogue Eyewear powstała w 1973 roku. Okulary tej marki noszone są przez odważne, nowoczesne kobiety, które nie lubią rutyny i podążają za trendami. W ofercie Vogue mamy okulary o różnych kształtach. Zarówno klasyczne modele – jak zalotne “kocie oczy” a także ekstrawaganckie “muchy”. To co je wyróżnia to stylowe detale, modne w danym sezonie. Przykładem tego jest kolekcja, której modele są upiększone o kryształki Swarovskiego lub zdobione nietuzinkowym potrójnym mostkiem
Kolekcja okularów Vogue to niepowtarzalny styl i zabawa najnowszymi trendami mody. Kolorystyka Vogue to czernie, brązy i ekstrawaganckie modele, które idealnie podkreślają charakter właściciela okularów. Okulary Vogue to idealny dodatek do każdej garderoby i ucieczka od szarych kolorów codzienności. Zarówno okulary przeciwsłoneczne jak i korekcyjne Vogue splatają w sobie szaleństwo lat 80-tych i współczesną elegancję. Są takie, jak czasy, w których funkcjonujemy – nowoczesne i wszechstronne.